Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karolina C. (1490 niezalogowanych)
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
SENTI napisał:
Joseph napisał:
enek15 napisał:
powiedziano mi ze pozwolenie z policji traci waznosc gdy nieprzebywaz w norwegi przez okres ponad polroku

Registeringbevis po sześciu miesiącach poza no jest nieważne.... trzeba wyrabiać od nowa...


Registeringbevis to jest potwierdzenie rejestracji pobytu, nie żadne pozwolenie...

a kto sprawdzi ze byl poza No i w jaki sposob ?


brak wpływów zaliczek na podatek np, czyli nie pracował..

Znajomy tak pojechał do PL na miesiąc/dwa bo była przerwa miedzy zleceniami(dostał permitterig ale się nie zarejestrował na dagpenger) i tak minęło pół roku aż w końcu przyjechał i chciał iść na zasiłek a tu dupa. Zarejestrował się na politi na spotkanie ( w międzyczasie poszedł do pracy), ale na policji dostał info że najpierw musi trzy miesiące przepracować i mieć zlecenie/kontrakt na następne trzy miesiące to wtedy może wrócić po registeringbevis...

Na pytanie a co z rodzinnym na dzieci bo mu się należy, ale nie ma pozwolenia i tylko to mu blokuje to dostał odp. że wyrównają za kilka miesięcy jak dostanie pozwolenie (o ile będzie dalej w NO )


Dodatkowo w ramach bonusu sprawdzili wstecz pare lat i te miesiące gdzie nie było zaliczki na podatek musiał zwrócić rodzinne .......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
SENTI napisał:
ola22312 napisał:
Joseph napisał:
ola22312 napisał:
enek15 napisał:
mam pytanie czy moje pozwolenie stracilo wazosc z powodu ze mnie niebylo ponad polroku w norwegi a wczesniej mialem wydane na czas nieokreslony


6 za gramatyke



A to dobre
Brawo

Dla kazdego polaka nie powino to byc sieszne wrecz tragiczne


O pisownię Tobie chodzi?

"przyganiał.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
SENTI napisał:
Joseph napisał:
SENTI napisał:
ola22312 napisał:
Joseph napisał:
ola22312 napisał:
enek15 napisał:
mam pytanie czy moje pozwolenie stracilo wazosc z powodu ze mnie niebylo ponad polroku w norwegi a wczesniej mialem wydane na czas nieokreslony


6 za gramatyke



A to dobre
Brawo

Dla kazdego polaka nie powino to byc sieszne wrecz tragiczne


O pisownię Tobie chodzi?

"przyganiał.....


o zdjecie kretynie!!!! dla niektorych polakow to byl ostatni widok w zyciu widok nazisty


Kretynem to jesteś ty, "polaków" z małej litery....patryjota za dychę ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok